Temat: Prosty system dla nowych magazynierów

Cześć! Potrzebny mi sprawdzony i niedrogi system dla magazynierów który można szybko opanować, nawet przez osoby które nigdy wczesniej nie mialy do czynienia z logistyką. Gdybyśmy mogli wyeliminowac możliwości uszkodzenia towarów i pomyłek to byłoby świetnie, bo jest to praca z alkoholami.

2

Odp: Prosty system dla nowych magazynierów

Niedawno miałem przyjemność sprawdzić jak funkcjonuje voice picking WMS czyli praca oparta na głosowym komunikowaniu się z komputerem. Plusy to niewatpliwieobie rece wolne, uszkodzenie towaru w zasadzie niemożliwe bo moznaskoncentrowacsie na towarze. Porządek też jest o wiele wiekszy, a kompletowanie zleceń prostsze bo system nad wszystkim czuwa a magazynier potwierdza polecenia głosowo i jest kierowany dokladnie tam gdzie powinien. Mam nadzieje ze o takie informacje ci chodzilo, pozdrawiam serdecznie.

3

Jeszcze ja chciałbym o coś spytać. Jaki system WMS do magazynu polecacie na podstawie swoich doswiadczen? Szukam bardziej rozbudowanego ktorydziała od przyjęcia towaru do jego wydania ze wszystkimi udogodnieniami jak optymalizacja pod klienta itd. Dzięki.

4

Jeśli chodzi o systemy WMS to jest ich naprawdę sporo ale ja polecałbym skorzystanie z oferty tej firmy hkk-consult.pl. To dostawca oprogramowania do najwiekszych i najbardziej wydajnych magazynów, ale wspolpracuja również z mniejszymi dzieki temu ze ich narzedziasa kompleksowe i wydajne w kazdymsrodowisku.