1

Temat: Czy lampy do ogrodu to dobry pomysł

Po praz pierwszy będę miał ogród z prawdziwego zdarzenia. Planuje  tam stworzyć familijny klimat, który będzie odpowiadał zarówno najmłodszym, jak i tym starszym domownikom. Wiele naczytałem się o lampach w ogrodzie, więc w związku z tym chciałem podpytać, czy montujecie je na stałe i czy to dobry pomysł.

2

Odp: Czy lampy do ogrodu to dobry pomysł

Moim zdaniem lampy w ogrodzie to bardzo dobry pomysł. Jest jeden warunek, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku zarówno w ich wyglądem, jak i funkcjonalnością. Montażem musi zająć się specjsliata, a Ty musisz kupic towar w dobrym sklepie, żeby był on dobrej jakości i tyle w temacie.

3

Jak dobry sklep to tylko tutaj http://www.gitmarket.pl/belki-swietlowkowe/, to akurat nie jest dzial lapm ogrodowych, ale kupowałam belki świetlówkowe ostatnio i zapoznałam się generalnie z cała ofertą sklepu. Wiele ciekawych propozycji udało mi się trafić i pewnie skorzystam z tych ofert przy pierwszej okazji.

4

Już widzę, że dobrze, że spytałem. A fachowca do montażu to mam. Mój ojciec prowadzi od lat prace instalacyjne, wiec spokojenie sobie z tym poradzi. Ale zawsze jeździ na gotowe  jeśli chodzi o zakup towaru. Musze tez mu wspomniec o tej hurtowni. Ostatnio listwy led szukal i nie mógł nigdzie znalexc dobrej ceny. A tutaj na pewno znajdzie.

5

Jako, ze ja już skonyczłam urzadzać swój ogród, jeśli w ogóle można powiedziec, że konczy się urzadzać ogród, to polecam ci jeszcze lampy do zawieszenia, wtedy nie jestes ograniczony do jednego miejsca w ogrodzie, tylko możesz wędrować na przykład w miejsce, które są bliżej basenu i tak dalej.

6

Do ogrodu to nie tylko stałe lampy się przydadzą. Ja wykorzystałem w tym roku podcas kilku imprez naświetlacze metalohalogenkowe, które dawały fajny efekt jak już się ciemno zrobiło. Ustawienie kilku sztuk w ogrodzie zapewnia doskonałą widoczność gościom.

7

No takie rozwiązanie to do głowy by mi zapewnie nigdy nie przyszło.