Temat: Salon w nowszej wersji

Cześć wszystkim. Pragniemy z narzeczoną nieco odnowić nasz salon. Chcieliśmy dodać kilka dekoracji typu naklejki ścienne, jakieś tam bibeloty, wymiana mebli to ostateczność, ale jeśli można jakoś podrasować stare to z chęcią byśmy skorzystali z waszych podpowiedzi. Dajcie jakieś podpowiedzi dla zapracowanych, pozdrawiamy

2

Odp: Salon w nowszej wersji

Cześć Wam. Jak nie macie zbytnio funduszy na takie bardziej spektakularne zmiany to poleciłabym na przykład zakupić okrągłe poduszki do sofy. To zawsze ładnie wygląda i na pewno nieco bardziej unowocześnia ogólny design. Sądzę, że dzięki temu można sprytnie odciągnąć uwagę od tego, że reszta mebli jest stara.

3

Odp: Salon w nowszej wersji

Witam. Ja to zawsze mam na uwadze moje zwierzaki. Mam dwa psy i kota, który o dziwo rządzi wszystkimi big_smile. Ostatnio kupiłam nowy materiał na sofę. To była tkanina przyjazna dla zwierząt bo moje zwierzaki uwielbiają wylegiwać się na kanapie Uważam, że powinniście kupić sobie wzorzysty materiał w kwiaty. Taki wzór nadaje świeżości, na pewno rzuci się w oczy od razu. Pięknie podkreśla nowoczesne aranżacje, jak dla mnie najlepszy z pomysłów.

4

Odp: Salon w nowszej wersji

Cześć. Ja polecam przejrzeć nowe katalogi z meblami. A jeśli chodzi o materiał, to poleciłabym tkaninę plamoodporną. Ja mam dzieci i do dziś żałuję, że jeszcze sobie takiej nie sprawiłam, ale już niedługo big_smile.