1

Temat: Który internetowy sklep sportowy polecacie?

Hej. Ostatnio postanowiłem wziąć się za siebie i zmienic swój tryb życia z siedzącego na aktywny. Przesiadłem się już z auta na rower i zacząłem chodzić z kijkami, ale nie zamierzam na tym poprzestać... Myślę, żeby zapisac się na siłownię i rozpocząć treningi biegowe. Dlatego potrzebuję kupić kilka dobrej jakości rzeczy sportowych, głównie ubran i butów. Który sportowy sklep moglibyście mi polecić?

2

Odp: Który internetowy sklep sportowy polecacie?

Ja nie mam swojego ulubionego sklepu sportowego, ale przewaznie zaoptruję się w dośc drogie markowe ubrania i buty, zrobione z wytrzymałych materiałow, żeby mieć pewność, że nie popękają mi w trakcie intensywnego treningu ani też nie zniszczą się podczas prania.

3

No ja też kupuję produkty markowe przede wszystkim, ale z tego co zauważyłem, nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości. Ostatnio robię zakupy głównie w sklepach online, bo często jest tak, że tam wiele rzeczy jest tańszych niż w sklepach stacjonarnych. Jeden sklep szczególnie sobie upodobałem bo znajduję tam niemal wszystko czego potrzebuję, a poza tym jest sporo promocji.

4

Chętnie się dowiem jaki to sklep. Można tam dostać w dobrej cenie stroje sportowe Adidas czy Nike?

5

Jest to sklep CTX SPORT. Jest tam duży wybór męskich ubrań i butów sportowych Adidas, Nike i Reebok. Znajdziesz tam np. wygodne spodenki i koszulki do treningów, a także buty do biegania i do ćwiczeń na siłowni. Poza tym można tam kupić praktyczne ciuchy do chodzenia na co dzień, np. spodnie czy kurtki.

6

Znam ten sklep z produktami marki Adidas i jak dotad zrobiłem już kilka zamówień z oferty https://ctxsport.com/sklep/adidas/. Polecam szczególnie funkcjonalny i niedrogi dres z trykotu, który przydaje się zwłaszcza gdy wychodzę z siłowni w chłodne dni.