Temat: Jak zmienić wygląd mojego mieszkania?

Hej! Planuję nieco udekorować mój kącik i nie za bardzo mam pojęcie, w jakim stylu ozdobić tzw. powierzchnie pionowe. Zapoznałam choćby lustra w ramie i podobne rozwiązanie w sumie byłoby ok, ale byłabym wdzięczna, żebyście skrobnęli, jaką metodą wy ogarnęliście całą sprawę:)

2

Odp: Jak zmienić wygląd mojego mieszkania?

Yyyy? A chyba mądrzej zdjątko powiesić? W końcu tyle tych antyram w obi i w ogóle… Bardziej powinno się kalkulować, bo u nich jakieś wydruki się za szkło wrzuca i tyle. Czyli… zastanówcie się… Ja wole w mieszkaniu po promocjach reperować.

3

Przecież to normalne, że można znaleźć multum interesujących sposobów na udekorowanie ścian w mieszkaniu. Ja jak bardzo chciałam mieć coś oryginalnego u siebie, to uznałam, że obraz przestrzenny to będzie super rozwiązanie. Szybko rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie obczajam tej dyskusji. Idę na inne forum sieciowe.

4

Myślę, że powstało sporo fajnych rozwiązań na dekorację ścian w domu. Wiem o tym z własnego życia. Od bardzo dawna interesuję się architekturą wnętrz. Wydaje mi się, że ładnie przyozdobiony dom będzie przyciągał ludzi. W ostatnim czasie chciałam kupić sobie ładne lustro do salonu. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż pewnego razu trafiłam na pewną stronę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57 która okazała się być własnością przedsiębiorstwa Evolution Home. Powiem szczerze, że byłam pod sporym ich wielkiej propozycji, a przede wszystkim atrakcyjnych cen. Jednak najbardziej ucieszyło mnie to, że tam odnalazłam lustro jak z bajki. Od razu zakupiłam. W przeciągu jednego dnia znalazło się u mnie. Wspaniale ozdabia ścianę. Polecam z całego serca tę firmę!

5

Wręczyłem żonie na urodziny dwa lustra w ramie Oria Big. 1 wrzuciła do stołowego, następne pojechało do garderoby i od tego czasu ciągle obserwuję w chałupie pokazy sukiennicze. Zwierciadełka fajne, o ile kalkulujecie też takie niebezpieczeństwo :-P

6

Powiem, że konkretna rozmowa wam wyszła. Laska ma imieniny za niedługo i wreszcie mam pomysł co jej kupię – zwierciadełko ma się rozumieć smile Dzięki for all za wsparcie smile Trzymcie się cieplo!