Temat: Jaka apteka sprzedaje olejek kokosowy?

Witajcie. Ostatnio sporo się naczytałam o cudownych właściwościach olejku kokosowego. Sama nie jestem przekonana czy rzeczywiście jest to tak dobry produkt, na który warto wydawać pieniądze? Do czego można go wykorzystywać?

2

Odp: Jaka apteka sprzedaje olejek kokosowy?

Olejek kokosowy ma wiele zastosowań. Ja na przykład wykorzystuję go w celach kosmetycznych, to znaczy wcieram we włosy i cało ciało.

3

Ja jestem kulturystą i też bardzo często po olej kokosowy, ale w celach spożywczych. Smażę na nim i jest naprawdę świetny, bo zawiera o wiele mniej tłuszczu od innych olejów.

4

Musisz jednak zwracać uwagę na to jaki olejek kokosowy kupujesz, bo nie każdy będzie dobry. Najlepsze są w 100% naturalne, bezzapachowe i rafinowane. Wtedy ich właściwości są najbardziej skuteczne.

5

Kolega ma rację. Właśnie dlatego ja kupuję olejek kokosowy w aptece, bo mam pewność, że wtedy będzie on najwyższej jakości. Zamawiam go online tutaj: https://www.aptekamini.pl/nacomi-olej-kokosowy-rafinowany-100-ml.html i moim zdaniem to świetny produkt. Przede wszystkim jest niedrogi, a naprawdę świetnie działa na skórę czy włosy. Fajnie nawilża i odżywia skórę.

6

To prawda! Gdy mam wypryski to regularnie smaruję twarz olejkiem i dużo szybciej znikają. Nie wiedziałam, że można je kupić w aptekach online. To super wiadomość, bo regularnie używam olejku.

7

Nie wiedziałam, że ma on tyle zastosowań! Może też się zaopatrzę. Polecacie tę aptekę online?

8

Jak najbardziej. Ja wiele rzeczy zamawiam na Apteka Mini i jestem bardzo zadowolona z jakości sklepu i oferowanych produktów.

9

Super, bardzo dziękuję!