Temat: Poszukiwany dobry fotograf rodzinny z Tych.

Witam, szukam kogoś kto w dobrej cenie zrobiłby sesję rodzinną 5-osobowej familji, w tym jeden maluszek jest noworodkiem. Fajnie żeby ten ktoś miał podejście do małych dzieci, bo ta szalona gromadka arczej idealnie współpracować nie będzie.

2

Odp: Poszukiwany dobry fotograf rodzinny z Tych.

oj ja też tak myślałam na początku o moich dzieciach, a do zdjęć pozozowały jak prawdziwi modele smile Zdjęcia robiliśmy w tym studio fotograficznym http://www.foto-odbicie.pl/index.php/se … nne-tychy/. Bardzo miła obsługa, mnóstwo pomysł do zdjęć, fajne gadżety jako uzupełnienie. Niestety ze względu na złą pogodę była to sesja studyjna, ale przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Moim zdaniem najlpeszy fotograf rodzinny w Tychach. Ceny też sa bardzo przystępne, ja planuję już kolejną sesję jak bobasek podrośnie smile

3

Sesje rodzinne są fajne, mnie zona długo namawiała, bo nie lubię zdjęć i uważam że to zbytek łaski płacić komuś że zdjęcia zrobi, ale po czasie sam wieczorami biorę album i przeglądam te zdjecia ze wzruszeniem. jesli czyta to jakiś niezdecydowany tata, to naprawdę warto.

4

jak ładnie to napisałeś, aż miło czytać że tacy mężczyźni są. Ja męża przekonuję do sesji brzuszkowej. Dla mnie byłaby to piękna pamiątka.

5

A wasi fotografowie sami wybierają albo wybierali ujęcia które zostały wyretuszowane i wam oddane? Bo ja mam taką nieprzyjemną sytuację, ze te zdjęcia co otrzymałam mi się nie podobają i chciałam inne ujęcia. Pan fotograf się nie zgodził, bo to on decyduje sad

6

U mnie sama wybierałam zdjęcia do obróbki. Przeciez to sa moje zdjecia i mnie się mają podobać. bardzo współczuję.

7

Ech, szkoda nawet gadać sad