Temat: Co lepsze, pojemnik na pieluchy czy woreczki?

jak sądzicie? Czego wy używacie?

2

Odp: Co lepsze, pojemnik na pieluchy czy woreczki?

To zależy w sumie od wielu czynników. Przede wszystkim chyba od tego jak często w waszym domu wynosi się śmieci. Jak często to wystarczą worki a jak rzadziej to przyda się pojemnik bo nie dopuszcza do wydostawania się bakterii i zapachu no i jest wygodny bo może pomieścić dużo pieluch

3

Na mojej małej przestrzeni mieszkania w bloku ledwie pomieściłam wszystko to co musiałam, trudno mi było zmieścić nawet przewijak więc na takie luksusy jak pojemnik na pieluchy nie mogę sobie pozwolić. Skoro mieści sporo pieluch to pewnie rozmiary też nie są mikroskopijne

4

Rozmiary są adekwatne do pojemności ale faktycznie może to być dobre rozwiązanie zwłaszcza na dużej powierzchni. Ale worki też dobrze się sprawdzają. Choć znam osoby które nie używają ani tego ani tego i też zyją. W sumie to nowoczesne wymysły. Choć niewątpliwie przydatne i ja osobiście nie wyobrażam sobie życia przynajmniej bez worków a pojemnk to już w ogóle luksus smile

5

W bloku raczej nie można byłoby sobie na to pozwolić żeby nic z takich produktów nie uzywać bo ze względu na ciepło i brak przestrzeni wszelkie śmieci po krótkim czasie zaczynają wydzielać niezbyt miłe wonie no i ważna jest też oczywiście kwestia bakterii. Zwłaszcza jak ma się w domu dziecko. Więc potrzebne są i woreczki i częste wynoszenie śmieci

6

Tak więc generalnie dużo autorko zależy od twoich warunków ale też własnych preferencji. Ale polecam tez jak wybierzesz pojemnik wybrać też worki, tutaj możesz znaleźć jedno i drugie w atrakcyjnej cenie https://wyprawkowy.pl/pojemniki-na-pieluszki-392. Worki są niezastąpione na przykład w podróży albo kiedy jesteś z dzieckiem poza domem warto więc zawsze mieć przy sobie kilka. Będzie to jeden z wielu elementów bez których żadna mama niemowlaka nie może ruszyć się z domu smile

7

opis pojemnika przypadł mi do gustu, chyba jest bardzo funkcjonalny, ja oglądałam trochę bardziej prowizoryczne więc gdybym od razu trafiła na ten do którego podałaś link to w sumie nie byłoby tematu smile W worki też się oczywiście zaopatrzę. Dziekuje i pozdrawiam wszystkie mamy smile