1

Temat: Chcę kupić spacerówkę Bebetto i szukam dobrze zaopatrzonego sklepu z wózkami

Siemka, chce kupic spacerówkę Bebetto i szukam dobrze zaopatrzonego sklepu z wózkami dziecięcymi, pomozecie?

2

Odp: Chcę kupić spacerówkę Bebetto i szukam dobrze zaopatrzonego sklepu z wózkami

Oo, jaki troskliwy tatuś:) jak interesuje cie spacerówka Bebetto to mam cos dla ciebie na http://dzieciecewyprawki.pl/2_bebetto znajdziesz duzy wybor wózków tej marki zarówno samych spacerówek, jak i wózków wielofunkcyjnych, nic tylko wybierac.

3

Odp: Chcę kupić spacerówkę Bebetto i szukam dobrze zaopatrzonego sklepu z wózkami

A nie mozesz kupić wózka w sklepie stacjonarnym, taki wózek to trzeba zobaczyć na żywo, sprawdzić jaką ma wage, zwrotność itp. a zamawiając online dłużej sie czeka.

4

No bez przesady, to prawda ze są modele na które trzeba poczekac np. 3-4 tygodnie, bo możesz wybrać rożne kolory czy akcesoria dodatkowe, ale są tez modele dostępne od reki, a poza tym taka spacerówka Bebetto kupiona online, kosztuje nieraz dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym.

5

Dlatego ja bym obejrzala najpierw produkt w sklepie stacjonarnym, jak by mi wszystko pasowało zamówiłabym w sklepie online, zeby było taniej.

6

Ale po co tak komplikowac, lepiej od razu zamowic wózek online, a jak wybrana spacerówka Bebetto nie spełni Twoich oczekiwań zawsze możesz ją zwrocic w ciągu 14 dni.