Temat: Szukam tanich kosmetyków Vichy i środków pielęgnujących dla maluszka

Trochę już mnie irytują ceny w stacjonarnych aptekach względnie drogeriach. Mam wrażenie że cena niemal każdego produktu jest windowana sztucznie... Cenię kosmetyki z Vichy, wiem że nie są to najtańsze środki ale ostatnio jest masakra. A ceny płatków dla niemowląt – szkoda gadać...

2

Odp: Szukam tanich kosmetyków Vichy i środków pielęgnujących dla maluszka

Niestety znam ten ból! Jest coraz drożej i jakby nie było internetu to bylibyśmy wszyscy skazani na wysokie ceny. Może powinnaś w necie poszukać – mi zawsze udaje się coś znaleźć taniej.

3

Zwykle nim zdecyduję się coś gdzie kupić robię sobie w sieci przegląd informacji o danym produkcie. Na stronie apteki Gemini są dość wyczerpujące opisy więc z taką wiedzą łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

4

Dla swojego szkraba zawsze biorę te płatki - https://www.aptekagemini.pl/baby-ono-pl … sztuk.html. W sumie to markę Baby Ono polecił mi pediatra. Powiedział że płateczki ładnie oczyszczają i nie wywołują alergii ani podrażnień. Jestem z nich zadowolona.

5

Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowałem leki czy kosmetyki tak normalnie. Internet jednak daje znacznie niższe ceny.

6

Moja druga połowa bardzo lubi Vichy Liftactiv Serum, super działa na zmniejszenie zmarszczek. Ostatnio jak chciałem jej kupić to też się lekko ceną przeraziłem. A potem małe rozpoznanie sytuacji w sieci i to samo serum przeciwzmarszczkowe kupiłem dużo taniej smile