Temat: Jak dzialaja feromony na kobiete?

Mam takie pytanko i chciałbym uzyskać konkretną i prawdziwą odpowiedź. Jak to jest z feromonami? Czy ich działanie jest jakoś udowodnione i zweryfikowane?

2

Odp: Jak dzialaja feromony na kobiete?

Znalamkiedyschlopaka który jak sie potem okazalo stosował feromony. Bardzo miło spedzalo mi sie z nim czas, moglismy nic nie mówić a czułam sie bezpiecznie i spokojnie. Na pewno duże znaczenie miała jego osobowość bo pasowaliśmy do siebie tak jak rzadko sie to zdarza ale mimo wszystko od poczatku patrzyłam na niego inaczej niz na innych...

3

Cześć, też zastanawiałem się jak dzialaja feromony na kobiete i po przewertowaniu internetu znalazłem naukowe potwierdzenie. Powstało wiele prac na ten temat, a dobre streszczenie ze zwięzłym opisem znajdziesz na http://feromony-rank.pl/jak-dzialaja-feromony/. Jak juzsieupewnilem ze to nie placebo to sprobowalem i moge tylko potwierdzic ze z identycznym nastawieniem do ludzi i swiata idzie mi jakos lepiej z kobietami. Czasami nawet nie musze nic robic a one mnie zaczepiaja, rozmawiaja i dopytuja o rozne rzeczy.

4

Bardzo ciekawa stronka, faktycznie ciekawe informacje. A jak się skończyła ta znajomość koleżanki jeslimoznawiedziec?

Powiem wam że nie wnikam czy to placebo czy nie. Dla mnie działa perfekcyjnie bo zdecydowanie lepiej rozmawia mi sie z dziewczynami, tak jak napisał kolega wszystko toczy się jakoś samo z siebie, naturalnie. Nie musze stawać na głowie zebysieotworzyly i chcialy normalnie pogadać. Super uczucie smile

6

Znajomość skonczylasie tak ze skonczylysie wakacje. Szkoda.

7

Dzięki wszystkim za wypowiedzi.