Temat: Czy jest jakiś dobry sklep specjalizujący się w roletach okiennych w Poznaniu?

Marzą mi się nowoczesne rolety okienne zamiast tych moich „wiejskich” firanek. Z resztą już wiszą tak długo, że zdążyły nieźle zszarzeć i teraz nie tylko wyglądają staroświecko, ale też po prostu mało estetycznie. Ja nie wątpię że niektórym taki styl, że tak powiem „vintage” się podoba, ale a stwierdziłam, że to zupełnie nie dlamnie. Dlatego właśnie chciałabym gdzieś w Poznaniu albo okolicy kupić rolety okienne, ale nie znam żadnego konkretnego sklepu. A wy?

2

Odp: Czy jest jakiś dobry sklep specjalizujący się w roletach okiennych w Poznaniu?

A jakich konkretnie chcesz tych rolet? Bo wiesz, jest kilka bardzo różnych typów plus też zależy, czy wolisz kupić gotowe, czy raczej na wymiar, bo masz okna w dziwnych rozmiarach. Może mam coś do polecenia, ale musisz sprecyzować trochę czego szukasz.

3

Odp: Czy jest jakiś dobry sklep specjalizujący się w roletach okiennych w Poznaniu?

Hmmm jeszcze do końca nie wiem, raczej się nastawiałam na to, że jak sklep będzie miał duży wybór różnych rolet, to sobie pooglądam i wtedy dopiero wybiorę, co mi się najbardziej podoba i przy okazji pasuje do wystroju w poszczególnych pokojach. Ale jak już mam wskazać konkretny typ, na pewno rolety materiałowe robione na wymiar, a nie żadne żaluzje. Chcę mieć nowoczesny dom, ale też przytulny big_smile

4

To nie bardzo ci mogę pomóc, bo znajomy ma sklep, ale właśnie z żaluzjami. Materiałowych rolet w Poznaniu nigdy nie kupowałem

5

A ja owszem wink Zobacz sobie całą ofertę - https://sundeco.com.pl/PL-H4/rolety.html to z tych właśnie wybierałam. W końcu wybrałam takie w drobne paski, ale cały tekst na stronie bardzo mi pomógł, bo bardzo szczegółowo podaje ofertę sklepu w tym zakresie. A jakby ci się jednak rolety materiałowe nie spodobały, w sklepie jest też mnóstwo innych. Jeśli chodzi o rolety okienne w Poznaniu trudno o większy wybór

6

Nie widzę tego na stronie, czy te rolety są robione na wymiar?

7

Tak, najpierw ci mierzą okna, jak chcesz to też pomagają wybrać wzór, a dostajesz niedługo potem gotowy komplet