Temat: Warszawscy prywatni lekarze, kogo polecacie, kogo odradzacie?

Siema, niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i chciałam się zorientować jak tutaj jest z opieka medyczną. z mojego doświadczenia wynika, że nie ma co polegać wyłącznie na publicznej służbie zdrowia i warto mieć pod ręką kontakt do kilku specjalistów prywatnych. Najlepiej do takich, do których można się umówić w ciągu kilku dni i można mieć o nich zaufanie.

2

Odp: Warszawscy prywatni lekarze, kogo polecacie, kogo odradzacie?

Ja zazwyczaj korzystam z publicznej służby zdrowia, ale nie wszytskie badania sa refundowane. Ponieważ jestem już po trzydziestce regularnie robie usg piersi. Chodzę tutaj  macromedica.pl/usg-piersi-warszawa/. Z terminami nie ma problemu, można się umówić praktycznie z dnia na dzień. Lekarz bardzo miły kompetentny wszystko wyjaśnia, nie śpieszy się.

3

Ja na razie korzystałem tylko z reumatologa. Miałem dosyć poważne bule w stawach dłoni i dzięki doktorowi wszystko przeszło polecam. Tutaj masz dokładne informacje macromedica.pl/reumatolog-warszawa/. Co do terminów to nie wiem jak to wygląda w tej chwili, ale rok temu to nie było problemu. Ogólnie całe centrum medyczne ma bardzo dobrą opinie. 

4

Zgadzam się , maja tam najlepszą opiekę medyczną. Gdyby nie dermatolog do dzisiaj chyba miałbym problem z trądzikiem, okazało się, zę wystarczy kurcja tabletki i problem zniknął. jeśli masz podobny problem i szukasz dermatologa to tutaj znajdziesz wszystkie informacje http://macromedica.pl/dermatolog-warszawa/. Leczą nie tylko trądzik, ale również alergie skórne, egzemy, skóry atopowe u niemowląt. Mają bardzo szeroki zakres usług.

5

super, o coś takiego mi chodziło.

6

Nie ma sprawy.