1

Temat: Czy szkoły tańca na wrocławskim Starym Mieście prowadzą lekcje dla dzieci?

Jako przykładny mąż i ojciec zobowiązałem się znaleźć dla naszych dzieci jakąś fajną szkołę tańca we Wrocławiu. Mieszkamy na Starym Mieście i nie ukrywam, że właśnie tutaj byłoby najlepiej taką placówkę poszukać. Pytanie tylko czy jakieś szkoły oferują zajęcia dla dzieci? A i jeszcze jedno, jak myslcie to dobry sposób na rozruszanie naszych maluchów?

2

Odp: Czy szkoły tańca na wrocławskim Starym Mieście prowadzą lekcje dla dzieci?

Faktycznie z Ciebie przykładny ojciec smile)) Oczywiscie, ze to bardzo dobry posósb na uruchomienie dzieci pod względem ruchowym. U mnie na przykład akurat aktywności było dość dużo, tylko trzeba było ją usystematyzować na coś konkretnego. No i poprzez taniec się udało. Dzieci doskonale się bawią na każdych zajęciach.

3

Taniec to doskonałe narzędzie dydatktyczne nie tylko dla wychowawców, ale też dla rodziców. Można naprawdę bardzo dużo nauczyć się na takich lekcjach.

4

No tylko chciałbym gdzieś blisko, bo jestem ograniczony czasowo i po prostu czasami może zabraknąć czasu na to, żeby na zajęcia dojechac.

5

Dla starszych nie ma problemu bo wsiadają w tramwaj czy autobus i jazda, a z maluchami to trzeba nieco inaczej.

6

Myślę, że będziesz zadowolony bo znam we Wrocławiu szkołę tańca na Starym Mieście, która zajmuje się właśnie zajęciami dla dzieci. Zobacz tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/ i znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne. Jest bardzo dużo grup co pozwala dostosować tempo zajęć do umiejętności poszczególnych osób.

7

No i taka informacja jest dla mnie jak złoto, bardzo Ci dziękuję...

8

Powiem Wam tylko tyle, że jak zaczęłam wozić moje dzieci na lekcje tańca to nie byłam zainteresowana tymi zajęciami. Po kilku wizytach zaczęłam przytupywać nogą, aż w końcu sama spróbowałam. Nawet nie wiecie jaka to jest dobra zabawa. A ile można przy tym kilogramów zrzucić.

9

Ja tam zawsze twierdziłam, że dobry taniec jest dużo lepszy na przykład od biegania. Tutaj się coś dzieje, a przy normalnym biegu nuda...