Temat: Gdzie znajdę sprawdzone judasze do drzwi?

Dzień dobry. Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania, w którym nie ma żadnego judasza do drzwi. Brakuje mi wizjera, bo sądzę, że mając go w drzwiach, czułabym się bezpieczniejsza. Może Wy wiecie, gdzie dostanę dobrej jakosci judasze do drzwi?

2

Odp: Gdzie znajdę sprawdzone judasze do drzwi?

U mnie w drzwiach do mieszkania nie ma judasza i jakoś nie czuję się zagrożona. W mojej okolicy rzadko kręci się ktoś nieznajomy, a jeszcze rzadziej się zdarza, żeby ktoś taki chodził po domach.

3

A u mnie niestety dość często się zdarza, że jacyś nieproszeni goście dzwonią albo pukają do drzwi. Widząc ich przez wizjer, wiedziałabym, kiedy lepiej nie otwierać.

4

Obecnie ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wizjerów są elektroniczne judasze do drzwi, które dzięki wysokiej rozdzielczości pozwalają łatwo zobaczyc, kto znajduje się za drzwiami. Szczegóły dotyczące łatwych w obsłudze i niezawodnych elektronicznych wizjerów znajdują się na stronie http://orno-sklep.pl/wizjery-c-69.html. Niektóre z dostepnych tam produktów posiadają funkcje nagrywania sekwencji wideo, a także zdjęć, które sa automatycznie zapisywane na karcie pamięci. Co wazne, wizjery sa łatwe w instalacji, gdyż pasuja do większości otworów na tradycyjne judasze.

5

Zaintrygowałeś mnie tymi elektronicznymi wizjerami. Przyznaję, że wcześniej o nich nie słyszałam. Widze, że nie są drogie, a mają bogatą funkcjonalność. Szczególnie ważne dla mnie jest to, że sa w stanie nagrywać obraz za drzwiami.

6

Zgadzam się, ze jest to bardzo istotna funkcja. Dzięki takiemu wizjerowi powinnaś czuć się bezpiecznie, ponieważ nie tylko zobaczysz wyraźnie kto stoi za drzwiami, ale również będziesz miała mozliwość zarejestrowania jego przyjścia pod Twoje drzwi.

7

Tak więc chyba zdecyduję się zamówić jeden z elektronicznych wizjerów  w poleconym przez Ciebie sklepie internetowym. Wcześniej jeszcze zadzwonię do tego sklepu i zapytam o szczególy dotyczące instalacji takiego wizjera w drzwiach.