Temat: Gdzie sprzedają najlepsze pierogi w Warszawie?

Lubie czasem zjesc cos ciekawego. Niekoniecznie to co ja robie. No a teraz szukam jakis fajnych pierogów. Gdzie wg was sa najlepsze?

2

Odp: Gdzie sprzedają najlepsze pierogi w Warszawie?

No teraz nalesnikarnie  i pierogarnie w Warszawie działają preznie. Bo ludzie rzucaja się na pierogi jak by nic innego nigdy nie jedli tongue

3

Wiadomo ze każdy ma takie ulubione najlepsze pierogi bo każdy ma wlasne smaki ulubione.

4

Ja to lubie brać stąd https://www.nalesnikarnia1.pl/ to jest naleśnikarnia no i pierogarnia w jednym wiec generalnie spory wybor jedzenia a poza tym smaczne jedzenie. oni tez oferuja jedzenie na telefon. Wg mnie maja tam najlepsze pierogi w Warszawie ale musiałbyś się tam sam o tym przekonac czy ci smakuje. Bo tak to ja mogę pisac. tongue

5

Na szybki obiad dobre pierogi sa jak najbardziej ok. Ale teraz już malo kto sam robi pierogi bo można kupic i mrozone i na telefon.

6

No tak to taka kolej rzeczy ze po prostu czasy się zmeiniaja i domowe obiady to zamawia się przez telefon a nie zawsze gotuje się u siebie w domu. Ale tamta nalesnikarnia wg mnie jest naprawde spoko warto zajsc.

7

Ja nie jestem kobieta wiec nie będę zachodzic tongue hehe

8

Teraz smaczne i zdrowe jedzenie na telefon znacznie latwiej zamowic niż kiedys. bo kiedys to były dwa punkty sprzedające pierogi na krzyz i trzeba było sobie radzic. ; )

9

Tyle tylko ze większość z nas nie spędzała tyle czasu w pracy i duzo osob moglo samemu ugotowac obiad. A teraz tak nie ma. Bo jest sporo ludzi którzy pracuja na dwa etaty i to jednak jest momentami trudne do pogodzenia.