Temat: Czy znacie jakąś godną polecenia firmę z Gorzowa, która wykonuje granitowe tablice pamiątkowe?

Witajcie. Kilka dni temu odwiedziłam grób moich dziadków i zauważyłam, że tablica pękła. Cóż, tej wiosny mieliśmy piękną zimę i różne wariacje temperaturowe. Dlatego chciałabym Was prosić o namiary na jakąś gorzowską firmę, które specjalizuje się w wytwarzaniu tablic pamiątkowych, najlepiej z granitu. Byłoby cudownie, gdyby ktoś z Was mógł mi pomóc. Zależy mi, żeby zrobić to jak najszybciej.

2

Odp: Czy znacie jakąś godną polecenia firmę z Gorzowa, która wykonuje granitowe tablice pamiątkowe?

No cóż, tak się czasem dzieje, płyty pękają z różnych powodów. A skąd dokładnie jesteś? Bo polecałbym Ci, abyś pokazała kamieniarzowi nagrobek, żeby mógł dokładnie wszystko wymierzyć i wypoziomować. Zresztą i tak będzie musiał tę tablicę zamontować.

3

Odp: Czy znacie jakąś godną polecenia firmę z Gorzowa, która wykonuje granitowe tablice pamiątkowe?

Jestem z niewielkiej miejscowości leżącej tuż pod Gorzowem (nazwa nie ma teraz większego znaczenia). I wiem, że kamieniarz będzie musiał przyjrzeć się nagrobkowi. Najpierw jednak chciałabym znaleźć jakiegoś fachowca.

4

W Gorzowie wysokiej jakości granitowe tablice pamiątkowe wykonuje ta firma: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ofe … amiatkowe/. Kilka lat temu korzystałem z ich usług i do dzisiaj wszystko wygląda bardzo dobrze. Odwiedź ich stronę, może akurat będziesz zainteresowana.

5

Zdecydowanie mogę to potwierdzić. W zeszłym roku zleciliśmy im wykonanie ławki z granitu, takiej jak tu: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ofe … z-granitu/. Jest przepiękna, no i dzięki niej babcia może częściej chodzić na grób dziadka. Tak więc osobiście bardzo polecam ich usługi.

6

Ślicznie Wam dziękuję! To bardzo miło z Waszej strony, że zechcieliście mi pomóc. Myślicie, że już w pierwszym mailu powinnam wysłać zdjęcia?

7

Oczywiście. To znacznie przyśpieszy całą procedurę. Tylko pamiętaj też o pękniętej płytce. Zapewne będziesz chciała podobny wzór, więc będą mogli wcześniej zamówić materiały. No i dobrze byłoby podać wymiary. Jeśli więc ich nie znasz, pewnie będziesz musiała zmierzyć.

8

Okej. Jeszcze raz pięknie dziękuję. No i wszystkiego dobrego życzę.

9

Nie ma za co. Cieszę się, że mogłam pomóc. Trzymaj się ciepło.