Temat: Poszukuje taniej wypożyczalni samochodów, ktoś może jakąś polecić?

Cześć, tak jak wyżej, szukam taniej wypożyczalni samochodów, potrzebuję samochodu na kilka dni i nie chcę przepłacać, ktoś coś słyszał?

2

Odp: Poszukuje taniej wypożyczalni samochodów, ktoś może jakąś polecić?

autobusy przecież jeżdżą codziennie, skoro nie chcesz przepłacać

3

jest kilka wypożyczalni, które mają dość dobre ceny w stosunku do jakości usług, poszukaj w Internecie i sobie porównaj która będzie dla ciebie najlepsza

4

dzięki, ale pytałam czy ktoś zna jakąś wypożyczalnię, wiem, że istnieją autobusy i Internet, gdzie mogę sobie poszukać

ja ostatnio z kumplami potrzebowałem samochodu na kilka dni i znaleźliśmy taką wypożyczalnię, jesteśmy mega zadowoleni, szybka i miła obsługa, na samochód nie trzeba długo czekać

6

a masz może jakieś namiary na tą wypożyczalnię i możesz powiedzieć o niej coś więcej?

jasne, mają swoją stronę w Internecie http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow.html, możesz sobie sprawdzić ich ofertę, mają całkiem sporą flotę samochodów, kontakt miły i sprawny, auta są sprawdzone, nie musisz się martwić, że wynajmiesz auto z jakimś uszkodzeniem, czy usterką, do tego są wyposażone na najwyższym poziomie i czyste, po przeglądzie technicznym i ubezpieczone, do tego są bardzo komfortowe, sama przyjemność, naprawdę sprawdzona i tania wypożyczalnia samochodów

8

dzięki, a jak wygląda sprawa z robieniem rezerwacji?

9

również korzystałem z usług tej wypożyczalni, są najlepsi i bez wątpienia mają najlepsze ceny, sprawa z rezerwacją wygląda bardzo prosto, wchodzi na ich stronę, wybierasz samochód, który cię interesuje, są bardzo czytelnie rozpisane, dodatkowo obok modeli masz od razu ceny za dobę, potem wypełniasz formularz dostępny na ich stronie, na końcu dzwoni do ciebie ich pracownik i ustalacie szczegóły, wszystko trwa chwilę i po sprawie