1

Temat: Nowe mieszkania do kupienia w Szczecinie Warszewo

Poszukuję ofert zakupu mieszkań zlokalizowanych w Szczecinie dokładniej interesuje mnie Warszewo. Zależy mi na mieszkaniach nowych, niekoniecznie zupełnie wykończonych, ale byłoby miło jakby były takie oferty też. Może to być np. jakaś oferta biura nieruchomości, bo i tak zależy mi na tym aby zakupy ostatecznie dokonać pod okiem i nadzorem specjalistów w tym zakresie aby nie wpakować się w nic nieprzyjemnego. Z góry dziękuję za pomoc i polecenia. Pozdrawiam.

2

Odp: Nowe mieszkania do kupienia w Szczecinie Warszewo

Warszewo to piekna okolica i piękne mieszkania, bardzo polecam panu tu zamieszkać, to bardzo dobry wybór smile

3

A dziękuję bardzo, też tak uważam i dlatego właśnie szukam mieszkania w tej okolicy.

4

Prawda, bardzo ładna okolica. Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Szczecin Warszewo polecam żebyś zajrzał sobie tutaj i sprawdził co mają obecnie w ofercie w tej agencji: http://www.hestianieruchomosci.pl/miesz … szewo.html. My z żoną dopiero co się wprowadziliśmy do zakupionego z ich pomocą mieszkania właśnie na Warszewie i jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni z ich usług. Bardzo kompleksowe usługi w zakresie nabywania nieruchomości, od wyceny i sprawdzenia kwestii prawnych mieszkań poprzez pomoc w dobraniu odpowiedniego finasowania i przy sfinalizowaniu zakupu. Bardzo polecam, naprawdę warto zrobić to z ich pomocą żeby mieć pewność, że wszystko jest tak, jak być powinno.

5

O bardzo ładne mieszkania widzę w ofercie. I właśnie o jakieś sprawdzone biuro mi chodziło, bo bardzo mi zależy żeby ktoś, kto się na tym zna wszystko dokładnie sprawdził i żeby nie było żadnych niejasności i problemów prawnych. Dzięki za polecenie.