Temat: Czy znacie jakąś klinikę, która stosuje zabiegi laserowe w Gdańsku?

Witajcie, poszukuję jakiejś kliniki w Gdańsku, która stosuje zabiegi laserowe. Mam niestety na twarzy sporo blizn potrądzikowych i byłem już na kilku peelingach chemicznych, ale nie przyniosło to pożądanych efektów… A wiadomo, w masce nie będę cały czas chodzić.

2

Odp: Czy znacie jakąś klinikę, która stosuje zabiegi laserowe w Gdańsku?

A próbowałeś może tutaj gdanskaklinikaurody.pl? Mają naprawdę szeroką ofertę jeśli chodzi o zabiegi laserem frakcyjnym. Moja znajoma była tam na zamykaniu porów i bodaj redukcji zmarszczek pod oczami. Efekty były naprawdę niezłe.

3

Hm.. nie, na tę stronę nie dotarłem, jesteś w stanie mi powiedzieć coś więcej o oferowanych przez nich zabiegach?

4

Otóż wykorzystują oni najnowszą technologię laserową do leczenia różnych zmian i uszkodzeń skórnych. To profesjonalna klinika medycyny estetycznej, więc wiedzą też, jak zająć się pacjentem. Według mnie nie znajdziesz lepszego gabinetu z technologią laserową w Gdańsku. Jak się przekonasz na stronie http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/laser-frakcyjny/ używają lasera do usuwania albo przynajmiej redukowania różnych blizn i zmarszczek. Z pomocą lasera likwidują też róże przebarwienia. Generalnie mają bardzo sporo do zaoferowania. Przejrzyj sobie ich stronę.

5

A to zrobię na pewno, bo mnie już ta zakładka bardzo zainteresowała. W każdym razie dzięki wielkie za ten adres. Na pewno się do nich wybiorę. Pozdrawiam i zamykam temat!