Temat: Gdzie najlepiej zapisać się na taniec w Warszawie?

Chcę się nauczyć tańczyć. W sumie zawsze chciałam, ale teraz dopiero stwierdziłam, że tego naprawdę chcę. I się za to na poważnie wziąć, żeby się nauczyć tego, o czym od zawsze marzyłam. Inaczej jakoś nie będę się czuła spełniona, a wreszcie coś dla siebie nadszedł czas zrobić

2

Odp: Gdzie najlepiej zapisać się na taniec w Warszawie?

Bardzo dobrze, że chcesz coś dla siebie zrobić. To jest ważne w życiu. I taki taniec może naprawdę Ci wiele pomóc i zrobić. Ja też chodzę na taniec i jestem mega zadowolona, bo moja kondycja wzrosła i ogólnie wszystko jakoś lepiej funkcjonuje u mnie teraz smile

3

A możesz jeszcze uchylić rąbka tajemincy na temat tego gdzie chodzisz na ten taniec? Jak jesteś taka zadowolona, to może i ja się tam zapisze i też mi się spodoba na tyle, że będę chciała tam zostać i się uczyc dalej?

4

Jasne! Ja tak sobie myślę, że jeśli ogólnie chodzi o taniec Warszawa prezentuje całkiem spory poziom i można tutaj nauczyć się tańczyć. Na stronie http://www.ckit.pl/o-nas-szkola-tanca/ masz informacje akurat o tej szkole tańca, na którą się ja zdecydowałam i którą polecam, bo zajęcia są naprawdę ciekawe smile

5

Dzięki. Zapoznałam się z całą stronę i widzę, co mają do zaoferowania dokładnie, więc tam idę i mam nadzieję, że będę równie zadowolona co Ty i że moje myśli o tym, jak taniec wygląda zostaną potwierdzone