1

Temat: Rozmiar pościeli 135x200 – gdzie mogę taki zamówić?

witam wszystkich serdecznie. Niedawno wprowadziłem się do nowego pokoju w Krakowie. Wynajmuje pokoj i hcicalbym sobie zamówić ciepłą pościel o rozmiarze 135x200. Nie wiem jednak gdzie mógłbym taką dobrą sobie zamówić i jednak bardzo miło by mi było, jakby ktoś mi coś dobrego polecił. Głównie mi zależy na tym, aby to była ciepła, puchowa pościel i najlepiej nie za droga, bo jako student mam ograniczone fundusze ;P liczę na was drodzy forumowicze.. będę co jakiś czas zerkał do tego tematu, czy coś się nie pojawiło wink także do przeczytania za jakiś czas i dzięki!

2

Odp: Rozmiar pościeli 135x200 – gdzie mogę taki zamówić?

no cóż, ja jak wyjeżdżałam na studia to dostałam większość takich rzeczy od rodziców.. tyle dobrze ;P ale niestety nie potrafię ci doradzić z pościelą nic.. myślę, że jednak spokojnie uda ci się cos ogarnać ;P

3

ja zamawiałam super pościel 135x200 z tej stronki: https://proecodreams.pl/27-koldry-135x200 i zdecydowanie to jedna z lepszyc pościeli jakie miałam w życiu wink nie dość, że jest MEGA ciepła to jeszcze cudowna w dotyku. Myślę, że idealnie by się nadała również do twojego pokoju wink zresztą wejdź sobie na ten link i zobacz sam, czy takie coś właśnie szukasz wink mam nadzieję, że trochę ci to pomoze w wyborze! Pozdrawiam kolegę z Krk tongue

4

no ja bardzo dobrze znam tę firmę ProecoDreams bo jednak kupowałem od nich kilka pościeli i poduszek i faktycznie to jest super firma wink mają naprawdę Focus na najwyższą jakość usług i ich pościele są bardzo dobre. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty.

5

no proszę.. tania i ciepła pościel ? biorę w ciemno ;p bo jednak też już mam mocno wysłużoną pościel i trzeba w końcu zainwestować w coś nowego. W sumie dobry pomysł, że sobie sprawię taką pościel wink wątek mi trochę przypomniał o tym

6

ja właśnie szukałem identycznej pościeli o tym rozmiarze.. przypadek? Nie sondze! Też sobie sprawię taką pościel bo widać, że będzie mega ciepła i idealna do długiego wypoczynku w łóżku wink cieszę się, że odwiedziłem ten wątek bo zamówię, będzie za kilka dni i żonka też się ucieszy bo uwielbiamy spędzać czas w łóżku.. tongue