1

Temat: Gdzie można kupić naprawdę dobry kask motocyklowy?

Orientujecie się przypadkiem gdzie idzie kupić profesjonalny sprzęty dla motocyklistów? W mojej okolicy to w ogóle nie ma takich sklepów i dlatego skłaniamsię raczej ku ofercie internetowej. Jeśli znacie jakieś ciekawe miejsce to proszę dajcie znać. Konkretnie zależy mi na zakupie kasków, nie tylko dla mnie, ale też dla dziecka. Oba muszą być wytrzymałe, a dla mnie kask dodatkowo powinien być opływowy. Z góry dzięki wielkie za pomoc.

2

Odp: Gdzie można kupić naprawdę dobry kask motocyklowy?

Generalnie polecam zainteresować się po prostu marką LS2, robią według mnie świetne kaski, bardzo solidne, a przy tym niesłychanie wygodne, co według mnie także jest mega ważne. To oczywiście tylko propozycja, sklepów online niestety spechalnie nie znam i na pewno nie jestem w stanie nic osobiście polecić.

3

Dokładnie jak Kolega wyżej napisał,absolutnie się z tym zgadzam. Zdecydowanie warto zamawiać takie kaski w tym miejscu http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski- … 0_610.html. Tutaj na pewno kupisz dobry kask motocyklowy, na który dostaniesz gwarancję i za który dużo nie zapłacisz. Masz markowe kaski, także dla dzieci i są to produkty z wysokiej półki. Kask, który tam kupiłem okazał się strasznie wygodny, nawet kilka godzin jazdy i nie ma problemów ze zmęczeniem.

4

Jak dziecku kupujesz to jednak oprócz tej solidności wykonania zwracaj jednak uwagę na wagę, nie powinien być za ciężko, choć zależy ile Twoje dziecko ma lat. Kaski integralne akurat są bardzo fajne, z jednej strony ergonomiczne i wytrzymałe, a z drugiej bardzo opływowe, przez co świetnie się w nich jeździ.

5

Dzięki za taki odzew i za linka, byłem niedawno na stronie motocyklowysklep24.pl i właśnie zastanawiałem się nad tym czy zamawiać w tym miejscu. Młody nie jest już taki mały, może dostać spokojnie profesjonalny kask, a tutaj widze, że wybór jest bardzo duży. Orientujecie się jeszcze czy oni są pomocni podczas dokonywania wyboru?

6

Jak najbardziej, śmiało możesz do nich pisać, prawdziwi pasjonaci motocykli według mnie tak pracują.

7

OK, SUPER! Śliczne dzięki za pomoc jeszcze raz.