Temat: Tabletki Orgasm Control – warto je brać?

Witam. Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem przedwczesnego wytrysku i te tabletki niby mają na to pomóc. Zainteresowałem się nimi z wielu powodów, między innymi jeśli chodzi o naturalny skład ale też niewiele jest tabletek które mają pomóc na przedwczesny wytrysk, zwykle są tylko na wywołanie i wzmocnienie erekcji… Myślicie, że to dobry pomysł żeby je brać?

2

Odp: Tabletki Orgasm Control – warto je brać?

Nie sądzę że to dobry pomysł żeby faszerować się chemią… lepiej zadbaj o właściwą dietę, to jest ważne dla potencji, a kłopoty z nią często wywołuje niezdrowa dieta i zatrucie toksynami, tabletki to zły pomysł. A na przedwczesny wytrysk jest też dużo ćwiczeń, popatrz sobie w Internecie

3

Ale to nie jest chemia. Skład tabletek marki Orgasm Control jest całkowicie naturalny

4

A to chyba że tak. Po takie suplementy chyba warto sięgać. Ale więcej się nie wypowiadam bo nie wiem nic na temat tego preparatu smile

Nie brałem ale wydaje mi się że te tabletki Orgasm Control warto brać. Sam byłem kiedyś na www.orgasmcontrol.com.pl i zastanawiałem się co wybrać ale skończył się stres w moim życiu i problem sam minął. Ale na pewno jak bym dalej miał to coś bym wybrał, przejrzałem wiele takich produktów i te są moim zdaniem najlepsze, bo naturalne i to jakaś solidna marka a nie nie wiadomo co z netu

6

Też mnie to właśnie zachęca. Dziękuję za wypowiedzi