Temat: Gdzie zamawiacie sadzonki roślin ogrodowych?

Cześć wszystkim! Chciałam kupić sadzonki różnych roślin do ogrodu, ale niestety jak pojechałam do niby najtańszego sklepu po dmiastem to okazało się że wszystko jest strasznie drogie. W związku z tym chciałabym podpytać gdzie zamawiacie sadzonki bo aż mi się nie chce wierzyć że normalnie chodzą po takich cenach jak widziałam. Z góry dzięki.

2

Odp: Gdzie zamawiacie sadzonki roślin ogrodowych?

Nie wiem jakie ceny widziałaś ale ja na sadzonki roślin wydałem bardzo mało bo zamawiałem przez internet tu - http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/. Rośliny porosłe bardzo ładne i zdrowe, właściwie wszystkie się przyjęły co mnei zaskoczyło bo teść mi mówił żebym kupił wiecej bo zawsze czesc odpadnie, no i teraz mam aż za bujny ogród tongue. Pozdrawiam.

3

ja bym przez internet nie zamawiał bo nigdy nie wiadomo co ci przyjdzie. Jak kupujesz w sklepie to przynajmniej masz szanse wybrać najzdrowsze i najlepsze okazy. Fakt że jest drożej ale coś za coś.

4

Wiesz co, wiekszosci chorób roślin i tak nie rozpoznasz po oglądaniu liści i kwiatów, a nawet jakby mi połowa roślin z tego sklepu online zwiedła to i tak bede na plusie. Dzieki kolego za link bo własnie o to mi chodziło. A jak jest z zabezpieczeniem roślin w podróży? Trzeba jakoś specjalnie do nich podejść przy sadzeniu?

5

Nic nie trzeba specjalnie robić. Normalnie sadzisz i tyle. Zabezpieczone są dobrze, wiadomo jakiś listek zawsze spadnie ale to normalne i nie szkodzi jakoś specjalnie. Pozdrawiam.

6

Jak chcesz kupić ładne, zdrowe i niedrogie rośliny to tylko na sadzonki-kubiak.pl. Zamawiałam już wiele razy i jestem bardzo zadowolona. Przesyłki są porządnie zabezpieczone a roślinki umieszczone w taki sposób żeby się nie połamały.