Temat: Gdzie warto zrobić zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

Witam wszystkich. Potrzebuję obecnie wykonać dużo róznych zdjęć do dokumentów. Na pewno potrzebne mi będą fotografie do dowodu osobistego, prawa jazdy, świadectwa maturalnego, indeksu oraz paszportu. Czy wiecie, gdzie można zrobić tego typu profesjonalnie skorygowane i wykadrowane zdjęcia w Poznaniu?

2

Odp: Gdzie warto zrobić zdjęcia do dokumentów w Poznaniu?

Ja już od dłuższego czasu zdjęcia do dokumentów w Poznaniu robię w profesjonalnej firmie, która dysponuje nowoczesnym sprzętem i w której pracują doświadczeni fotografowie. O szczegółach swojej oferty firma pisze na stronie internetowej http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/. Znajdziesz tam także przykładowe fotografie identyfikacyjne osób dorosłych oraz dzieci.

3

Ja również polecam tę firmę. Nie tylko ja sama miałam robione tam zdjęcia, ale również moje pociechy. Fotografie wyszły bardzo udane, mimo, że fotograf musiał się trochę natrudzić, żeby każdego dobrze ustawić do zdjęcia. Z tego co się dowiedziałam, firma ta dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem fotograficznym, dzięki któremu może produkowac i edytować zdjęcia do az ponad 200 rodzajów dokumentów z ponad 55 krajów świata.

4

No proszę, wszystko wskazuje na to, ze pracuje tam profesjonalny zespół fotografów. A wiecie może, czy wywoływaniem zwykłych zdjeć również się zajmują?

5

Tak, oferta tej firmy jest dość szeroka. Wśród jej usług znajduje się m.in. wykonywanie odbitek fotograficznych z filmów negatywowych oraz nosników cyfrowych, a także natychmiastowe wywoływanie zdjęć z kart pamięci i telefonów komórkowych.

6

Ja dodam jeszcze, że można tam też złożyć zamówienie na fotogadżety, czyli np. kubki lub koszulki z wybranym tekstem, zdjęciem albo grafiką. Co ciekawe, firma nie tylko świadczy usługi fotograficzne, ale specjalizuje się również w wykonywaniu pieczatek, tabliczek grawerowanych oraz wizytówek na zamówienie. Wśród moich znajomych produkowane przez nią pieczatki, wizytówki, identyfikatory i tabliczki znamionowe cieszą się sporym uznaniem.

7

Rzeczywiście oferta tej firmy jest bogata. Sądzę, że zdecyduję się najpierw zrobić tam potrzebne mi zdjęcia do dokumentów, a potem być może skorzystam również z innych usług tej firmy.