Temat: Wydajny laptop do biura - proszę o pomoc

Czesć wszystkim. Biuro, w którym pracuję, stale się rozrasta, a co za tym idzie - rosną też potrzeby sprzętowe, że tak to ujmę. Rozważamy ostatnio zakup nowego laptopa. Chcielibyśmy jednak, żeby była to przemyślana inwestycja, przynajmniej na kilka lat. Zakres obowiazków: proste prace graficzne, przetwarzanie danych i obsługa WordPressa. Czy możecie coś polecić? Wcale nie musi być duży, zawsze można podłączyć monitor. wink

Odp: Wydajny laptop do biura - proszę o pomoc

Witaj. Jeśli ma to być inwestycja na lata, to polecam Notebooki HP EliteBook Folio 1040m. W całkiem dobrych cenach znajdziesz je tutaj: https://mct-sklep.pl/elitebook-folio-1040-c4592. To sprzęt absolutnie z najwyższej półki, więc o nic nie trzeba się martwić. Większość ma dyski SSD, więc praca jest wręcz ultraszybka.

3

Te laptopy HP EliteBook to rzeczywiście dobry wybór do biura. Ale jak tak przeglądałem ofertę tego mct-sklep.pl, to moją uwagę przykuły HP ZBook, link tutaj: www.mct-sklep.pl/zbook-c4593. Sprawdziłem parametry i wydaje się, ze do prac graficznych będą jeszcze lepsze, szczególnie te z Radeonami. Tak więc i te można wziąć pod uwagę. smile

4

No, muszę przyznac, że te laptopy rzeczywiście robią wrażenie. Ale sytuacja trochę się zmieniła i chętnie zobaczyłbym jeszcze coś tańszego, ale podobnej jakości. Najprawdopodobniej zakupimy od razu 2 komputery, jeden droższy i jeden tańszy, w sam raz dla nowo utworzonego stanowiska.

Hmm, z dobrych, ale nieco tańszych mogą sprawdzić się Lenovo ThinkPad L. Oferta tutaj: mct-sklep.pl/thinkpad-l-c4544. Też wydajne, też z niezłymi parametrami, no i w znacznie przystępniejszych cenach.

6

Uprzedziłeś mnie, Kolego. Też właśnie pomyślałem o czymś od Lenovo. Na pewno oferują swój sprzęt w szerszych ramach cenowych, dlatego łatwiej wybrać coś stosownego, a zarazem pasującego do biura.

7

Ogromne dzięki, Panowie. W temacie komputerów jestem raczej zielony, więc naprawdę bardzo mi pomogliście.