Temat: Dobry podnośnik dla chorego - proszę o rady

Witajcie. Od tygodnia rozglądam się za podnośnikiem dla chorej mamy i pomyślałem sobie, że może na forum znajdą się osoby, które będą mogły udzielić mi jakichś porad. O co dokładniej chodzi? Interesuje mnie podnośnik sufitowy, mama jest osobą leżącą, więc najwłaściwszy byłby podnośnik sufitowy.

2

Odp: Dobry podnośnik dla chorego - proszę o rady

Czesć. Jeśli chcesz wybrać dobry podnośnik dla chorego, zajrzyj tutaj: http://www.meva-podnosniki.pl/index.php … sniki-menu. Mają duży wybór specjalistycznych urządzeń rehabilitacyjnych, które znacznie poprawiają komfort chorych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

3

Hej. Od razu, jak zobaczyłam temat to chciałam polecić meva-podnosniki.pl. To chyba najlepszy sklep na tego typu zakupy. A jesli interesuje cię jakiś konkretny model sprawdź sobie podnośnik Pocket. To najbardziej uniwersalny sprzęt, który będzie pasował wszędzie.

4

Dzięki, Drogie Panie, ułatwiłyście życie nie tylko mnie, ale chyba i mojej mamie. Większość urządzeń, które dotychczas oglądałem, wydawały mi się przystosowane raczej do szpitali.

5

Bardzo proszę, cała przyjemność po mojej stronie. A te podnośniki, które u nich znajdziesz, na pewno sprawdzą się w domowych warunkach. Oby tylko dały Twojej mamie więcej radości z życia. smile