Temat: Jaki stolik pod rtv do casualowego salonu?

Wynająłem ostatnio mieszkanie, do którego musiałem dokupić część mebli. Okazuje się, że największy problem mam z… salonem! Kłopot polega na tym, że jest już regał, sofa i szafa, a każde z nich jest z innej parafii. Jako, że nie mogę się ich pozbyć (bo to właściciela), to staram się przynajniej znaleźć jakąś szafkę RTV, która będzie potrafiła całość pogodzić. Może Wy mi pomozecie?

2

Odp: Jaki stolik pod rtv do casualowego salonu?

O stary, to masz mix big_smile Nie rozprasza Cię to?

3

Na własne mieszkanie na razie mnie nie stać, to nie narzekam, a przynajmniej nie głośno wink

4

Hej! Miałam kiedys bardzo podobny problem do Twojego, tyle, że my wynajmowaliśmy mieszkanie od teściów (takie jakieś dziwne układy zawsze w rodiznie mieli) i też mieliśmy meble z różnych kompletów. Wtedy mój chłopak znalazł sklep meble24sklep.pl. Mają naprawdę zacny wybór i bardzo ich polecam. Co prawda my tam zamawialismy ławę i sofę, ale stoliki pod telewizor też na pewno mają bardzo fajne.

5

Jeszcz peytanie, jak dużego tego stolika kolega potrzebuje? Bo ostatnio stały się modne meblościanki z wnęką na telewizor i sprzęt RTV.

6

W sumie… jak tak patrzę na te meble, to myslę, że im prostsze i mniejsze, tym byłoby lepiej. Wszelkie jakieś większe meble, a już tym bardziej meblościanki, odpadają. W końcu to też nie jest apartament, tylko 40 metrowe mieszkanie wink

7

To tu https://meble24sklep.pl/meble-rtv-26 na pewno znajdziesz stoliki RTV, które będą Ci odpowiadały. Oprócz sporego wyboru, to mają też bardzo fajne ceny, zresztą, jak sobie ustawis filtrowanie to na pewno zobaczysz, że już za niewielkie pieniądze można mieć niebrzydka szafke.