Temat: Skuteczne i szybkie szkolenie sprzedażowe w Poznaniu – wasze opinie

Cześć myślę o zmianie pracy i chciałabym swoją przyszłość związać z handlem. Nie mam niestety dużego doświadczenia dlatego szukam jakichś możliwości podszkolenia się poszerzenia wiedzy i tak dalej. Czy orientujecie się gdzie w Poznaniu mogę to zrobić na dobrym poziomie?

2

Odp: Skuteczne i szybkie szkolenie sprzedażowe w Poznaniu – wasze opinie

Najwięcej i tak da Tobie praktyka i przełożony któremu będzie zależało na Twoim rozwoju. Kursy coś tam dają ale pamiętaj że praktyki nigdy nimi nie zastąpisz.

3

Jak chcesz dobre szkolenie to Halibut ma ciekawą ofertę. Naprawdę solidna firma coachingowa i skoncentrowana między innymi na sprzedaży. Poszukaj czegoś o nich.

4

Tu jest cała oferta w temacie jaki Cię interesuje: http://www.halibut.pl/szkolenia-sprzeda … i-klienta/. W ogóle jak chodzi o szkolenie sprzedażowe Poznań jest fajnym miejscem, bo są sensowni coache.

Zgadzam się, pod względem możliwości windowania poziomu w sprzedaży pracownicy mają tu wiele fajnych opcji. Szkoda że tak rzadko robią z nich użytek.

6

Mam za sobą dwa szkolenia sprzedażowe, oba zrobiły na mnie pozytywne wrażenie ale bez szału. Dużo zależy od prowadzących i ich charyzmy.