1

Temat: Można jakoś podratować lakier na samochodzie?

Moze znacie się na renowacji lakieru na samochodzie? Mam już dość zużyty samochód, chciałbym go jakoś zreanimować jeśli o lakier idzie – ale na lakierowanie całości mnie nie stać, co radzicie?

2

Odp: Można jakoś podratować lakier na samochodzie?

Wiesz co, ja tam o renowacji słyszałem, że robią ludzie, ale co i jak w szczegółąch to nie wiem, ale podobno efekty są świetne, samochody wyglądają jak nowe, na dodaatek lakier jest zabezpieczony przed kolejnymi uszkodeniami.

3

Cześć, ja chyba wam pomogę, bo znam takie miejsce, gdzie zajmują się lakierami – renowacją i zabezpieczaniem, fajni profesjonaliści tam pracują. http://www.diamondcardetailing.pl/ochrona-lakieru.html - o ten warsztat mi chodzi, korzystałem z usług, naprawdę się nie zawiodłem, wszystko było warte ceny, jaką podają – a wcale nie są wysokie, chciałem zaznaczyć.

4

Wow, ale fajna oferta, no ceny naprawdę niczego sobie, a jak długo robią samochód?

5

To chyba zalezy od auta, gabarytów, zanieczyszcenia, ilości rys i programu, jaki sobie wybierzesz –nie wiem, strzelam, musiałbyś w firmie pytać.

6

Fajne w tym pakiecie jest to, że zabezpiecza lakier na dłużej. No warto pomyśleć, warto. Dzięki za link, sam bym tego nei znalazł.

7

Spoko, dorbiazg.

8

A ja chyba z tego powodu do Poznania sie przejadę, żeby odnowić autko. wink

9

Przyjedź, ładne miasto jest. wink