1

Temat: Dokumentowanie podatków w firmie

Siemanko! Ja tutaj z taką nietypową chyba sprawą przychodzę. Chodzi o to, że nie wiem jak sobie poradzić z podatkami w firmie. No może nie tyle z podatkami, co z całą tą otoczką, która jest z tym związana. Czyli ta cała dokumentacja inne sprawy, które są z tym związane. Jak wy sobie z tym radzicie?

2

Odp: Dokumentowanie podatków w firmie

Ja sobie nie radzę. Próbowałem to wszystko sam ogarnąć, ale jak się okazało, że niebardzo mi to wychodzi, a przed kontrolą to człowiek jednak ma pietra, to postanowiłem, że nie będę się w to sam bawił, bo to nie ma sensu i po prostu zostawiam to wszystko dla specjalistycznych firm, które się tym zajmują i mam pewność, że wszystko jest zgodnie z prawem

3

Kurczę. To jest może rzeczywiście najlepsze możliwe rozwiązanie, na które się można zdecydować. A powiedz mi… Co to jest za firma? Ktoś dobry? Można na nich polegać?

4

No moi zdaniem to jest ktoś bardzo dobry i można na nich polegać. Jeszcze do tej pory nigdy się nie zawiodłem, wszystko było w porządku. Co ja zresztą będę dużo gadać. Po prostu wejdź na stronę http://www.tpmpoland.pl/grupa-swgk/doku … odatkowepl i zobacz, że jeśli chodzi o dokumentacje podatkowe to oni się znają jak mało kto i zawsze wszystko dobrze zrobią

5

A ja taka głupia sama się z tym męczę i zawsze mam stracha, że coś będzie nie tka i będę miała problemy. A to po prostu można oddać jakiejś firmie i będzie zrobione. Chyba będę musiała dokonać pewnych zmian w swojej działalności tongue

6

No ogólnie polecam, bo nie dość, że człowiek ma mniej pracy, to jeszcze jest spokojny, że taką kwestią się zajmują profesjonaliści, a jednak jak się samemu coś takiego robi, to można sknocić i dopiero się zaczną problemy

7

Bardzo Wam dziękuję za linki, dobre słowa. Od teraz już moja firma będzie spokojna, jeśli chodzi o dokumentowanie podatków. Uzyskałem odpowiedź na swoje pytanie, zgłaszam temat do zamknięcia.