Temat: Szukam modnej sukienki wizytowej, wie ktos cos?

Witam, tak jak juz wczesniej wspomnialam potrzebuje waszej pomocy bo juz za 2 tydzien wybieram się wraz z mezem na wakacje do hiszpani i poszukuje jakies sukieneczki wiecie takiej wizytowej, ktorą będę mogla zakładać na kolacje no bo w koncu te kolacje w hotelach za granica sa takie dosyc wytworne i eleganckie wiec milo by było się dobrze na niej prezentowac.

2

Odp: Szukam modnej sukienki wizytowej, wie ktos cos?

Hej smile ja sama wróciłam z wakacji w Grecji i na wlasnym pokladzie mogę ci powiedziec, ze takie modne sukienki wizytowe bardzo się przydaja w szczególności wlasnie na te wieczorne wyjscia kiedy chcemy wyglądać bardzziej odświętnie i tego typu rzeczy. Przed moim wyjazdem na wakacje szukałam sukienkik dla siebie na wieczory i kolezanka z pracy polecila mi sklep https://prettyclever.pl/251-wizytowe w ktorego ofercie znalazłam od groma slicznych sukienek wizytowych wizytowych wlasnie z nich wybrałam ta dla siebie, która dumnie nosilam na kolacji.

3

Przyłączam się do rozmowy, cześc wam! Ja również swoja wizytowa sukienke na jakies wazne zebranie w pracy, które mam dosyc często z uwagi na to ze pracuje w dużej korporacji kupiłam w tym samym sklepie, co koleżanka i powiem ci szczerze ze nie natrafilam na nia z polecenia ani nic tylko po prostu przez zupełny przypadek trafilam na ich strone i sukienki przez nich oferowane tak mi się spodobały ze zamiast 1 kupilam az 3 no wiecie tak na zapas jakbys chciala cos wiecej wiedziec o tych sukienkach to na spokojnie pytaj..

4

Jak miło dziekuje wam kochane jestecie, w taki razie chciałabym jeszcze zapytac o jakość materialu z którego sa one robione bo wiecie mam jjuz kilka takich sukienek co juz po pierwszym wypraniu zrobily się kulki na calej sukience i jak taka pozniej nosic no wsyd normalnie.

5

Nie naprawde nic takiego z moimi sie nie dzialo i nie dzieje 2 z nich pralam już po kilka razy a ich material wogule się nie zmienil wiec moim zdaniem nie ma co się tym martwic bo z tego co zdążyłam zaobserwować sa to jakoscuowe sukienki.

6

Dziękuje za informacje i pomoc bo już się balam ze nic już nie kupie i będę musiała pojsc w starej sukience z zeszłego sezonu, siadam na kompa i zamawiam.

7

NIe ma sprawy!