Temat: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

Dzień dobry państwu. Chciałam się zapytać czy ma ktoś tu może jakiś ładny modlitewnik fatimski i może mi powiedzieć, gdzie kupił? Szukam jakiegoś fajnego, ładnie wydanego i takiego żeby mi posłużył trochę? Może to być sklep w internecie, ale nie musi, mogę gdzieś do jakiejś fajnej księgarni pojechać, ale wolałabym chyba w internecie zamówić, żeby mi przysłali do domu i żeby problemu sobie z tym nie robić. To co, pomożecie może?

2

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

Może to głupie pytanie, ale czym tak właściwie różni się modlitewnik fatimski od takiego zwykłego? To jest jakiś specjalny typ, na jakieś specjalne msze czy święta? Może ktoś mi wytłuma-czyć jakie są różnice i o co z tym chodzi? Już kiedyś gdzieś o tym słyszałam, ale jakoś tak się super bardzo takimi sprawami nie interesuję, a chciałabym wiedzieć?

3

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

No modlitewnik fatimski to modlitewnik do Matki Boskiej Fatimskiej skierowany, na jej cześć wydany. Matka Boska odgrywa bardzo ważna rolę w zyciu katolików, szczególnie w życiu polskich katolików, więc posiada swój własny. Tam są głównie pieśni na jej cześć, idealne na nabożeństwa fatimskie i na różnego rodzaju msze maryjne.

4

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

Rozumiem, dziękuję bardzo! Myślałam, że są tam też jakieś modlitwy specjalne czy coś takiego, ale pieśni do matki Boskiej mają faktycznie sens, dziękuję za wyjaśnienie i za zaspokojenie ciekawości w tym temacie.

5

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

A proszę, mam nadzieję, że teraz mnie też się poszczęści i ktoś mi coś doradzi smile

6

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

A ja Ci doradzę moja droga! Zajrzyj sobie kochana tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli … -fatimski/, ja swój modlitewnik fatimski mam właśnie od nich i jestem bardzo zadowolona. Ładne wydanie, służy mi już kolejny rok i cały czas dobrze się trzyma no i jest naprawdę tanie, a to też jednak ważna sprawa, przynajmniej dla mnie.

7

Odp: Gdzie kupię ładny modlitewnik fatimski?

O dziękuje ci, bardzo dziękuję! Rzeczywiście nie drogie to jest i wygląda bardzo ładnie na zdjęciach, mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie też wytrzymały i taki ładny jak na obrazku!