Temat: Pilnie poszukiwany dobry, prywatny laryngolog dziecięcy w Bydgoszczy!

Moja córeczka nie może wyjśc z zapalenia ucha. Boje się, że przez to na trwałe pogorszy sie jej słuch. Już w tej chwili gorzej słyszy. Może znacie jakiegos dobrego laryngologa, który przyjmuje prywatnie w Bydgoszczy? Muszę coś robic, bo ten lekarz u którego się leczymy jest bezradny.

2

Odp: Pilnie poszukiwany dobry, prywatny laryngolog dziecięcy w Bydgoszczy!

Na tej stronie http://www.implanty-bydgoszcz.eu/laryng … ciecy.html masz informacje na temat prywatnego gabinetu laryngologicznego. Tam przyjmuje chyba najlepszy laryngolog dziecięcy w Bydgoszczy prywatnie, także nie musisz czekać w kolejce na wizytę. Rejestrujesz się i często możesz liczyć na konsultację w tym samym dniu.

3

Ja na twoim miejscu podjechalabym do jakiegos szpitala. Widocznie leczenie zalecone przez waszego lekarza jest nieskuteczne i potrzebne sa silniejsze leki.

4

Dzięki za namiary na tego laryngologa. Będziemy probowali się do niego dostac. Z informacji które udało mi się zebrac, to faktycznie chyba najlepszy specjalista w Bydgoszczy. Mam nadzieje że zaradzi jakoś tej infekcji, bo boje się żeby córeczka nie straciła słuchu.