Temat: Szukam kogoś kto zajmie się czyszczeniem kanalizacji w Chrzanowie.

Mam problem u mnie w domu. Jakiś czas temu pojawił się problem z odpływem wody z toalet i zlewów w całym domu. Kompletnie nie mam pojęcia z jakiej to może być przyczyny ale zależy mi na kimś kto rozwiąże ten problem bo nie da się przez to normalnie żyć.

2

Odp: Szukam kogoś kto zajmie się czyszczeniem kanalizacji w Chrzanowie.

Żaden ze mnie fachowiec od hydrauliki ale skoro taki problem występuje w całym domu to pewnie gdzieś główna rura jest zapchana. Woda stoi czy po prostu nie ma takiego odpływu jak być powinien?

3

Na ten moment jeszcze jakoś to działa ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie chcę tego zostawić do momentu aż wszystko stanie i z domu zrobi mi się jedno wielkie szambo. Już teraz przez ten problem jest straszny zapach w całym domu.

4

Jeżeli chodzi o czyszczenie kanalizacji w Chrzanowie to jedyna firma jaką znam która działa w tym rejonie to ta ze strony http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/czyszc … nalizacji/. Firma bardzo rzetelna i fachowa więc zdzwoń do nich póki jeszcze do końca się nie zatkało. Zrobią przegląd rura i na pewno szybko znajdą problem.

5

Trochę to dziwne że nagle zatyka się główna rura. Jest to nowy dom? Może po prostu stan tych odpływów z biegiem czasu uległ pogorszeniu i przepustowość rur jest już na tyle mała ze wystarczyło trochę brudu żeby zatkało się do końca.

6

Dom dostałam w spadku po rodzicach więc wątpię że robili coś w tym kierunku. Dzięki za namiary wink