Temat: Używaliście farb Vallejo do malowania modeli?

Wchodzę na kolejny poziom jeśli chodzi o modelarstwo, bo dotychczas malowałem modele tylko farbami, jakie dostawałem w zestawie, albo nie malowałem wcale. Teraz pomyślałem o tym, ze fajnie by było jednak pokoorwać te wszystkie samoloty i statki smile Przeczytałem gdzieś, że podobno farby Vallejo są dobre. Jak uważacie? Jest ktoś bardziej doświadczony?

2

Odp: Używaliście farb Vallejo do malowania modeli?

Oczywiście! Farby Vallejo są doskonałe, bardzo dobrze się trzymają na modelu, jest ich bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o odcienie. Jestem pewien, że jak kupisz kilka kolorów i pomalujesz swój pierwszy model, to zobaczysz, jaka jest różnica w walorach wizualnych:) Zobacz sobie tu http://agtom.eu/farby/103220-farby-akry … color.html. Jest ich dużo i są naprawdę tanie.

3

O a co to za sklep? Bo wygląda dosyć ciekawie.

4

Widzisz, Agtom to świetny sklep internetowy, który ma idealny asortyment dla mnie, czy dla Ciebie wink multum modeli, akcesoriów, klejów i farb. Ja tam zakupuję akcesoria, jak i różne obiekty do kolekcji, dzięki czemu moje modele wyglądają jakby były w swojej małej rzeczywistości.

5

Brzmi dość… ekscentrycznie i ekscytująco big_smile