Temat: Gdzie kupić profesjonalne maski BHP?

Pomóżcie bardzo Was proszę w wyborze dobrego dostawcy sprzętu bhp. Mam znaleźć dobrego dostawcę masek do lakierni w naszej firmie, ale jakoś nie mogą znaleźć nikogo, kto spełnia kryteria cenowe i jakościowe.

2

Odp: Gdzie kupić profesjonalne maski BHP?

Oj coś słabo szukasz. Ja mogę Ci polecić firmę dowan.com.pl, w której bardzo wiele firm zaopatruje się w najwyższej jakości sprzęt bhp i nie tylko. Słyszałem wiele dobrego o nich i sam korzystam z ramach mojej firmy z dostaw od nich, chociaż są to raczej mikro zamówienia.

3

To akurat nie ma znaczenia czy małe czy duże, liczy się dla mnie jakość oferowanego towaru i ceny. Zdajesz sobie sprawę, że w tej kwestii nie ma żadnych wyjątków i bezpieczeńśtwo musi być w pełni przestrzegane.

4

Maski bhp są różne i tak jak inne towary mogą się różnić nie tylko funkcjonalnością, ale też cenami. Najlepsze ceny są rzeczywiście we wspomnainej firmie, której oferta jest dostępna tutaj http://www.dowan.com.pl/oferta/honeywel … dechowych/, a maski BHP od tego producenta spełniają wszystkie niezbędne normy.

5

AJ używam w swojej pracy tych masek bardzo regualrnie i muszę powiedzieć, że lepszych pod względem widoczności, tego jak przylegają do twarzy, czy w końcu tego, jak się trzymają na głowie nie ma nie tylko na polskim, ale i na europejskim rynku...