Temat: Czy do przepakowywania towaru warto wynająć firmę outsourcingową, jak tak, to jaką?

Hej, nie od dziś wiadomo, ze wygląd i opakowanie produktu jest bardzo ważne, no i właśnie mam takie pytanie, przepakowywanie towarów zlecilibyście firmie outsourcingowej, czy tez nie?

2

Odp: Czy do przepakowywania towaru warto wynająć firmę outsourcingową, jak tak, to jaką?

Prowadze i sklep i hurtownie i przepakowywanie towarów i wszystko co z tym związane zlecam zewnętrznej firmie, uwazam ze to dobra inwestycja

3

Odp: Czy do przepakowywania towaru warto wynająć firmę outsourcingową, jak tak, to jaką?

No ale, jesli ma sie sklep czy hurtownie i kilku pracowników to przepakowywanie towaru do dowolnych opakowań mozna im zlecić prawda?

4

W kazdym razie ja nie żałuje, ze przepakowywanie towarów zleciłam zewnętrznej firmie, wszystko odbywa sie sprawnie, a koszt jest nie duzy, poza tym moge zlecic np. przepakowanie produktów tak, aby stworzyć atrakcyjne zestawy promocyjne, a to od razu przyciąga wzrok klientów, na http://multilogistyka.com/uslugi/przepakowywanie-towarow/ znajdziecie wszystkie namiary na firme świadczącą kompleksowy co-packing.