Temat: Czy praca w Niemczech jako opiekunka jest dobrym pomysłem?

Ze względu na dobre zarobki, chciałabym spróbować pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Co możecie powiedzieć o pracy w tej roli? Może ktoś z Was może podzielić się doświadczeniami z pracy?

2

Odp: Czy praca w Niemczech jako opiekunka jest dobrym pomysłem?

Jeżeli chcesz pracować w ten sposób wyłącznie z powodu dobrych zarobków, to odpuść sobie. Zawód opiekunki w Niemczech jest naprawdę bardzo potrzebny, bo Niemcy są coraz starsi. Jednak pracować w tym charakterze powinny jedynie osoby posiadające predyspozycje, doświadczenie oraz znajomość języka obcego na bardzo dobrym poziomie.

3

Pracuję jako opiekunka osób starszych obecnie, jednak uważam że ta praca w moim obecnym miejscu pracy jest niedoceniana i mało się opłaca. Chciałabym zarabiać lepiej, dlatego myślę właśnie o Niemczech.

4

Aha, w takim razie zgodzę się z Tobą. Oferty pracy opiekunki w Niemczech są bardzo atrakcyjne pod względem zarobków.

5

Na stronie: http://laxocare.pl/ znajdziesz konkretne oferty pracy. Myślę, że przypadną Ci do gustu pod względem wynagrodzenia i oczekiwań. Jest to profesjonalna firma, która pomaga osobom takim jak Ty, w znalezieniu dobrej pracy.