Temat: Jaka firma ma najlepsze łóżka elektryczne?

Witam. Poszukuję dobrego łóżka elektrycznego dla bliskiej niepełnosprawnej osoby i zalezy mi na naprawdę dobrym sprzęcie, nie tylko z podnoszonym zagłówkiem, ale też nogami i w ogóle wszelkimi udogodnieniami. Cena nie gra roli, ważna jest tylko jakość. Czy możecie mi coś polecić? Będę bardzo wdzięczny

2

Odp: Jaka firma ma najlepsze łóżka elektryczne?

Niestety nie orientuję się, a pytałeś lekarzy? Jeśli oni nie doradzą to po prostu polecam szukać w necie, na specjalistycznych forach pewnie doradzą albo przeglądać oferty poszczególnych firm czy też sklepów z takimi urządzeniami. Nie jest ich pewnie mało więc będziesz miał w czym wybierać

3

Zajmuje to dużo czasu a poza tym nie mam gwarancji, że wybiorę dobry produkt dlatego napisałem tutaj.

4

Wydaje mi się, że najlepszym wyborem będą urządzenia z tej strony: http://mazamed.eu/. Tutaj są właśnie takie łóżka jak chcesz, nawet z jeszcze innymi zabezpieczeniami i udogodnieniami, jak barierki po bokach zabezpieczające przed wypadnięciem z łóżka, szczerze to nawet nie wiedziałam że są sprzęty z takimi przemyślanymi rozwiązaniami zanim nie znalazłam tej strony. Bardzo polecam się zapoznać

5

Dzięki