Temat: Ładne ogrodowe place zabaw dla dzieci

Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która produkuje ładne place zabaw dla dzieci?? Zależy mi bardzo na tym aby były dobrej jakości, najlepiej drewniane i żebym mogła wybrać sobie jakiś zestaw konkretny albo go skompletować z dostępnych elementów. Proszę tylko o sprawdzone polecenia, przetestowane firmy itp. Z góry dzięki i pozdrawiam.

2

Odp: Ładne ogrodowe place zabaw dla dzieci

Zajrzyj sobie tutaj: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/. Mają naprawdę fajne zestawy idealne do ogrodu, w zależności ile masz miejsca i funduszy możesz wybrać mniejszy lub większy zestaw, z różnymi elementami. Wszystko jest z dobrej jakości drewna, które zaimpregnowane tak, ze nie jest szkodliwe dla dzieci i nie jest podatne na działanie temperatury oraz wilgoci.

3

Odp: Ładne ogrodowe place zabaw dla dzieci

A skąd wiesz? Sama wypróbowałaś i sprawdziłaś?

4

Odp: Ładne ogrodowe place zabaw dla dzieci

Dokładnie tak smile kupiliśmy plac zabaw ogrodowy tej firmy niecałe dwa lata temu i stoi cały czas, i wciąż ma się świetnie. Wygląda praktycznie jak nowy, a dzieciaki używają go zawsze, gdy tylko mają chwilę wolną i pogoda dopisuje na tyle, że mogą wyjść i szaleń na świeżym powietrzu.

5

Odp: Ładne ogrodowe place zabaw dla dzieci

Potwierdzam, też kupiliśmy plac zabaw do ogrodu firmy Winnetoo i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra jakość za przystępną cenę i ogrom frajdy i dobrej zabawy dla dzieciaków.