1

Temat: Certyfikaty ISO 9001 – gdzie i czy warto się o nie ubiegać?

No witam. Od pewnego czasu mocno rozpatruję opcję zdobycia certyfikatu ISO dla swojej firmy. Nie wiem jednak czy byłoby to opłacalne itp. tak się więc zastanawiam, czy warto się zgłosić do jakieś firmy i spróbować zdobyć taki certyfikat? A jak tak to jaka firma w tym się specjalizuje? Bardzo liczę na Wasze opinie i komentarze, w sumie to byłoby super zebrać jakieś opinie na ten temat wink

2

Odp: Certyfikaty ISO 9001 – gdzie i czy warto się o nie ubiegać?

U nas w firmie zdobyliśmy certyfikat ISO 9001 i to był przełom dla naszej firmy. Bo nie dość, że jednak większość naszej konkurencji nie ma to, to jeszcze mnóstwo klientów przez to się do nas zaczęło zgłaszać. Umówmy się.. ISO jest bardzo prestiżowe i świadczy o najwyższej jakości, a klienci właśnie tego poszukują. Także jak chcesz to odwiedź stronkę http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/ i poczytaj jeszcze o tych certyfikatach albo najlepiej napisz bezpośrednio do tej firmy o szczegóły.

3

u nas w firmie też mamy certyfikat ISO od PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K. i jednak to jest extra sprawa, bo jak klienci pytają o referencje albo o coś potwierdzające nasze kompetencje to taki certyfikat otwiera drzwi do naprawdę wielu nowych klientów

4

No proszę, czyli certyfikaty ISO są tak ważne? Nie wiedziałam

Też pasuje z czasem zdobyć taki certyfikat dla mojej firmy..