Temat: Dentysta na warszawskim Śródmieściu pilnie poszukiwany!

Dentystka, którą poleciła mi koleżanka, krótko mówiąc zepsuła mi zęba. Kwalifikowałam się do leczenia kanałowego, jednak po wyjściu od dentysty ból nie ustępował, a po kilku dniach dodatkowo się nasilił. Wyprosiłam kontrolę u znajomego stomatologa i powiedział mi, że kanały zostały źle wyczyszczone i wytworzyła się zgorzel zęba czy coś takiego. Jednak on ma zapchany grafik.. Szukam dentysty, który przyjmie mnie od zaraz.

2

Odp: Dentysta na warszawskim Śródmieściu pilnie poszukiwany!

Również mieszkam na Śródmieściu i stwierdziłam, że wolałabym znaleźć lekarzy, kosmetyczkę czy fryzjerkę w okolicy. Mieszkam tu od niedawna, więc też chętnie się dowiem więcej na ten temat.

3

Współczuję przeżyć, ja rozumiem błąd ludzki i w ogóle, jednak stanowczo uważam, że niektórzy ludzie nie powinni być lekarzami. Tak samo matkami czy nauczycielami. Tutaj notoryczna omylność nie jest wskazana. Sama miałam do czynienia z dentystami, którzy nie znają się na swojej robocie.

4

Ja także Wam współczuję a jednocześnie cieszę się ogromnie, że mnie nic podobnego nie spotkało. Od lat chodzę do tego samego dentysty. Zobaczcie stronę internetową gabinetu dentystycznego, o którym mówię: http://www.dental-gallery.pl/. Ja myślę, że na doskonałe efekty leczenia ma wpływ wieloletnie doświadczenie i perfekcja, jak również indywidualne podejście do pacjenta. Cennik usług dentystycznych także jest przystępny, a gabinet prezentuje się schludnie i imponująco. W mojej opinii to najlepszy dentysta Warszawa Śródmieście ma szczęście, że do takich specjalistów nie musi podróżować metrem, tramwajem i jeszcze dwoma autobusami, żeby dostać się do porządnego lekarza.

5

Moja żona niedawno wynalazła dobrego dentystę i jest to właśnie gabinet, o którym wspomina wyżej koleżanka. Ja na razie byłem tylko na jednej wizycie, pierwszej, ponieważ bardzo dbam o zęby i nie mam z nimi kłopotów. Podczas pierwszej wizyty, cała placówka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

6

Ja do tego gabinetu trafiłem z okropnym bólem zęba, niestety nie dało się go już uratować bo trzeba było rwać. Jestem pewien, że gdybym przyszedł do tego dentysty wcześniej, miałbym swojego zęba. Wyleczonego. No ale nic, od tamtej pory leczę się tylko tam.

7

Dziękuję Wam!