Temat: Dobry skup aut suzuki we Wrocławiu.

Szukam jakiegoś dobrego skupu samochodów Suzuki, który działa we Wrocławiu albo w jego okolicach. Zależy mi przede wszystkim na UCZCIWOŚCI i rozsądnej wycenie. Czy możecie mi coś polecić?? A może lepiej sprzedawać na własną rękę, jakie są wasze doświadczenia?

2

Odp: Dobry skup aut suzuki we Wrocławiu.

Nie radzę sprzedawać na własną rękę. Z własnego doświadczenia wiem ile to kłopotu… Musisz poświęcić sporo czasu i użerać się z klientami, którzy często sami nie wiedzą czego chcą.;) O wiele łatwiej jest po prostu skontaktować się ze skupem i od razu brać gotówkę.

3

Ja mogę polecić ten superautomarket.pl/skup-aut-suzuki. Korzystałam z ich oferty i wszystko poszło bardzo sprawnie, nie mogę narzekać.;) Mili pracownicy, szybko i rzetelnie wycenili auto, a potem od razu dostałam kasę do ręki. Też uważam, że nie ma co się bawić w sprzedaż na własną rękę, bo natrudzisz się, a może się okazać, że wcale więcej kasy z tego nie wyciągniesz… Firmy mają jakąś renomę i lepiej radzą sobie z klientami. Jak próbowałam sprzedać swoje auto to jakoś podejrzliwie mi się przyglądali.;)

4

Zgadzam się, tak to jest z tą podejrzliwością… Ale z jednej strony, jest dosyć uzasadniona. Każdemu zależy na zyskach, a na rynku oszustów nie brakuje… Żeby kupić dobry samochód trzeba się trochę znać i zadawać dużo pytań. Dla właścicieli pojazdów pewnie wkurzających pytań.;)

5

Ja też polecam SuperAutoMarket. Są najlepsi we Wrocławiu i wiele osób ich poleca. Zawsze zastanawiałem się czy w skupach nie traci się sporo oszczędności, ale w sumie jak to wszystko sobie porównać i zestawić to nie. Im szybciej sprzedasz, tym masz większy zysk. Tak to można czekać na okazję całymi miesiącami…

6

Opłaca się sprzedawać samemu tylko wtedy, jak masz w tym już spore doświadczenie i wiesz jak podbijać cenę. Klienci przychodzą czasem z naprawdę niskimi ofertami, a ty się możesz frustrować, że twoje suzuki takie ładne, a oni je słabo cenią.;)