Temat: Czy wasze dzieci uczestniczyły w pokazach Lego?

Cześć. W szkole mojej córki mają się odbyć pokazy klocków i zastanawiam się czy ją posłać. Staram się żeby córka rozwijała się, dlatego ograniczam bajki, gry komputerowe i bezsensowen zabawy a posyłam ją na wiele zajęć typu gra na gitarze, taniec, a nawet zajęcia plastyczne bo to się dziewczynce predzej czy później przyda. Nie wiem co sądzić o tych klockach ale to chyba strata czasu. Jak uważacie?

2

Odp: Czy wasze dzieci uczestniczyły w pokazach Lego?

Chyba wiem jakie pokazy Lego masz na myśli i bardzo daleki jestem od stwierdzenia że jest to strata czasu. Dzieciaki uczą się na nich logiki, robotyki i programowania bo klocki to nie tylko budowa domków ale też maszyn albo urządzeń które wykonują zaprogramowane polecenia - http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szko … kazy-lego/. Moje maluchy były już kilka razy, a teraz rozważam zapisanie ich na warsztaty, pozdrawiam.

3

Mój syn też chodzi na GO4Robot. Ciesze się że woli to niż kreskówki albo gry komputerowe które absolutnie nic nie wnoszą do życia dziecka. umysł w tych latach jest chłonny jak gąbka wiec trzeba bardzo uwazac co sie do niego wkłada. Pozdrawiam serdecznie.

4

Czyli ktoś mnie nie poinformował nalezycie o programie bo myślałam że wysypią klocki i róbta co chceta. Dobrze że was zapytałam bo zajęcia z programowania i kreatywności wpisują się w to co staram sie organizować córce na co dzień.