Temat: Kto się zna na projektowaniu plakatów???!!!

Hejka, potrzebuje dość pilnie pomocy w kwestii projektowania plakatów. Nie mam niestety ani umiejetnosci, ani narzedzi do tego, aby się tym zajac. Chcialabym to zlecic komus lub jakiejś firmie. Możecie mi jakos pomoc?

2

Odp: Kto się zna na projektowaniu plakatów???!!!

Ja na twoim miejscu bym temat przekazala jakims grafikom z firmy lub nawet bezpośrednio drukarni, jeśli zamierzasz potem je jeszcze wydrukować.

3

No jasne, zaraz po projekcie – druk.

4

Podpisuje się pod opinia koleżanki – jeśli chcesz pokazac swiatu potem te plakaty, to lepiej, żeby je zaprojektowali jacys zawodowi graficy. Niestety nie umiem ci wskazać jakiej konkretnej firmy, bo w mojej firmie ktoś inny zajmuje się promocja i marketingiem. Ale wszystkie tematy zlecane są zawodowcom.

5

ok, przekonalyscie mnie. To jeszcze jakby ktoś miał namiar na taka drukarnię, której można zlecic wlasnie projektowanie i druk plakatów?

6

To może ja Ci będę mogła pomóc. Wejdź sobie na taką stronę: http://www.studio.akcygraf.pl/plakaty - śledze od początku te dyskusje i przypomniało mi się, ze ostatnio kolezanka wlasnie cos na temat tej drukarni wspominala. Przygotowywała dla niej projekty w jakiejś kampanii reklamowej, w tym także wlasnie plakatów. Mam nadzieje, że te namiar ci się przyda smile Ona w każdym razie była zadowolona ze współpracy.

7

Nie znam tej firmy, ale zaraz sobie sprawę kwestie tych plakatów.