Temat: Dobra firma sprzątająca – gdzie szukać?

Siema. Ostatnio odeszła od nas firma sprzątająca. Nie znam dokładnie powodu, ale przestaliśmy współpracować i tyle. Szef zlecił mi znaleźć kogoś nowego. Przeglądam strony, czytam, co poszczególne firmy robią, ale niewiele mi to mówi. Potrzebuję opinii. Czy ktoś korzystał tutaj z podobnych usług i może się wypowiedzieć? Chodzi o nieduże biuro, które musi być jednak regularnie sprzątane.

Odp: Dobra firma sprzątająca – gdzie szukać?

Jeśli chodzi o biura, to tak się składa, że znam akurat firmę, która świetnie się w tym odnajduje. Tu da się trochę o nich dowiedzieć: http://www.luxelike.pl/atuty.html. Są terminowi, skuteczni i nie zawalają. Przynajmniej my nie mieliśmy z nimi żadnych nieprzyjemnych przygód. Jasna umowa i te sprawy. Szefostwo pamiętam też było bardzo zadowolone, także chyba mogę polecić.

3

Też polecam tę firmę. Ja co prawda nie miałam z nią doświadczenia „biurowego”, bo sprzątała u mnie w domu, ale widać, że jej pracownicy znają się na rzeczy. Na pewno dadzą sobie radę nawet z wymagającym zleceniem.

4

No fakt, firm sprzątających w Stalowej Woli nie brakuje, a mimo wszystko warto zdecydować się właśnie na LuxLike. U mnie cała rodzina korzystała z jej usług i nikt nie narzekał.

5

Dzięki wielkie. Właśnie tę firmę poleciłem szefowi i jest zachwycony. Coś czuję, że to będzie początek bardzo owocnej współpracy smile