Temat: Jakie są najlepsze wibratory dla kobiet?

hejka, znacie się może troche na wibratorach? Trafiłam na fajny sklep, ale jest tam ich tyle, że można zwariować. Chętnie skorzystam z waszych sugestii w temacie.

2

Odp: Jakie są najlepsze wibratory dla kobiet?

A jak nazywa się ten sklep?

3

Poczekaj, szukam … Mam: MTM Tomasz Staniszewski. Pierwszy raz tu jestem, ale już mi się podoba wink)) ile hmmm… różnych gadżetów tu jest…

4

A jakaś strona www???

5

okej, proszę: myredroom.com.pl, może tez wejdziecie i ze mna przejrzycie, co tu jest? W grupie zawsze raźniej ;PPP

6

Wiem o czym mówisz. Jak pierwszy raz zobaczyłam ile jest rodzajów wibratorów dla kobiet to sama nie wierzyłam. Ktos ma niezła wyobraźnię, że potrafi tyle rzeczy wymyśleć… Ale osobiście najbardziej lubię te, co stymulują łechtaczkę. Jakos mi tak najwieksza przyjemność sprawiają. Oczywiście zaraz po moim facecie smile bo jego na pewno żaden wibrator nie zastapi tongue i nie daj Boże, zby do tego doszło. Po prostu jestem kobietą bardziej wymagająca tongue

7

Ja tez tak myślę :PPPP, ale tak mnie zzera ciekawość, żeby cos wypróbowac i zobaczyć jaka jest różnica miedzy przyjemności z facetem, a przyjemnoscią z jego mechaniczną namiastką smile

8

Ja lubie te, co sa jednoczesnie masazerami. Mają miękką głowkę i fajnie odprężają. Nie wszystkie kobiety lubią takie rzeczy.

9

Mi najlepszych wrazeń dostarczają palcowe. I fajne jest to, ze można je uzywac również w stosunku do facetów smile, w kapieli, pod prysznicem, gdzie tylko przyjdzie ci ochota.

10

dzięki, ze się ze mną podzieliscie swoimi doświadczeniami.