1

Temat: Ciekawe projekty domów

Szukam jakiejś inspiracji, może polecilibyście mi jakąś firmę, która wykonuje porządne i profesjonalne projekty domów? A jeśli nie, może jakąś technologię? Mam trochę środków finansowych i chcę je spożytkować w najlepszy sposób… Budowa domu wydaje mi się atrakcyjniejsza od budowy mieszkania. Niestety wymaga więcej namysłu…

2

Odp: Ciekawe projekty domów

Mi podobają się projekty nowoczesnych domów oszczędzających energię i polecam pójście w tym kierunku. Inwestycje energooszczędne bardziej się opłacają, bo jak już przychodzi do mieszkania i płacenia to odczuwasz sporą różnicę. Gdy lepiej gospodaruje się energią to mniej pieniędzy niepotrzebnie ucieka w powietrze…

3

Odp: Ciekawe projekty domów

Na pewno budowa domu jest atrakcyjniejsza, daje o wiele więcej swobody.;) a samemu i tak się dobrze nie namyślisz, spróbuj poradzić się jakiejś dobrej firmy. Na przykład tutaj http://proekoart.biz/kontakt/ możesz skonsultować swoje wizje albo czymś się po prostu zainspirować… moja koleżanka zdecydowała się na ich projekt domu energooszczędnego i bardzo dobrze na tym wyszła. Też bym chętnie spróbowała, ale niestety jeszcze nie stać mnie na inwestycję we własny dom lub mieszkanie. Jestem na etapie zbierania.;)

4

Odp: Ciekawe projekty domów

ciekawe projekty, hmm. Chyba najlepiej jak są przede wszystkim praktyczne, niedrogie, estetyczne, dopiero potem następuje: ciekawe.;)

5

Odp: Ciekawe projekty domów

myślę, że pod hasłem „ciekawe” chodzi właśnie o to wszystko, ale jeszcze o to, by pomysł był niebanalny i nieszablonowy. Ja tam rozumiem intencje autora.

6

Odp: Ciekawe projekty domów

ah, chyba, że tak. Mi się skojarzyły wariacje architektoniczne, jakieś domy w kształcie strusiego jaja i tak dalej.:D